- Part # SMF24A-GS08
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMF24AGS08
TVS DIODE
200W
24V
DO219AB
FULL REEL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:38.9V
DIODE CASE STYLE:DO-219AB
NO. OF PINS:2PINS
OPERATING VOLTAGE:-
POWER DISSIPATION PD:-
PRODUCT RANGE:SMF SERIES
AUTOMOTIVE QUALIFICATION STANDARD:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2019
SMF24A-GS08
Spécifications
- Part # SMF24A-GS08
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMF24AGS08
TVS DIODE
200W
24V
DO219AB
FULL REEL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:38.9V