- Part # SMBJ20AHE352
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMBJ20AHE352
PRICE/EA (MIN PURCH= 3000) TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:20V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:22.2V TO 24.5V
CLAMPING V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/11/2012
SMBJ20AHE352
Spécifications
- Part # SMBJ20AHE352
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMBJ20AHE352