- Part # SMAJ54AHE361
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMAJ54AHE361
PRICE/EA (MIN PURCH= 3600) TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:54V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:60V TO 66.3V
CLAMPING VOL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/11/2012
SMAJ54AHE361
Spécifications
- Part # SMAJ54AHE361
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SMAJ54AHE361