- Part # SA15AHE354
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SA15AHE354
PRICE/EA (MIN PURCH= 4000) TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:15V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:16.7V TO 18.5V
CLAMPING V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/11/2012
SA15AHE354
Spécifications
- Part # SA15AHE354
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SA15AHE354