- Part # PCY10R000B
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PCY10R000B
RES
METAL FOIL
10R
0.1%
750V
AXIAL
RESISTANCE:10OHM
PRODUCT RANGE:PC SERIES
POWER RATING:10W
RESISTANCE TOLERANCE:ª 0.1%
VOLTAGE RATING:750V
RESISTOR ELEMENT TYPE:METAL FOIL
TEMPERATURE COEFFICIENT:ª 2.5PPM/ªC ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
PCY10R000B
Spécifications
- Part # PCY10R000B
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PCY10R000B
RES
METAL FOIL
10R
0.1%
750V
AXIAL
RESISTANCE:10OHM
PRODUCT RANGE:PC SERIES
POWER RATING:10W
RESISTANCE TOLERANCE:ª 0.1%
VOLTAGE RATING:750V