- Part # LRMAP2512-R006FT4
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LRMAP2512R006FT4
(PRICE/TC) CURRENT SENSE RES
0R006
3W
2512
RESISTANCE:0.006OHM
PRODUCT RANGE:LRMA SERIES
RESISTOR CASE / PACKAGE:2512 [6432 METRIC]
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TECHNOLOGY:METAL ALLOY
PRODUCT LENGTH:6.4MM ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
LRMAP2512-R006FT4
Spécifications
- Part # LRMAP2512-R006FT4
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LRMAP2512R006FT4
(PRICE/TC) CURRENT SENSE RES
0R006
3W
2512
RESISTANCE:0.006OHM
PRODUCT RANGE:LRMA SERIES
POWER RATING:3W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%