- Part # RN73C1J49R9BTDF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RN73C1J49R9BTDF
RESISTOR
49R9
0.1%
0.063W
0603
THIN FILM
RESISTOR CASE STYLE:0603 [1608 METRIC]
RESISTANCE:49.9OHM
PRODUCT RANGE:RN73 SERIES
VOLTAGE RATING:50V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THIN FILM
POWER RATING:63MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.1%
ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 24/03/2022
RN73C1J49R9BTDF
Spécifications
- Part # RN73C1J49R9BTDF
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RN73C1J49R9BTDF
RESISTOR
49R9
0.1%
0.063W
0603
THIN FILM
RESISTANCE:49.9OHM
PRODUCT RANGE:RN73 SERIES
VOLTAGE RATING:50V
POWER RATING:63MW
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.1%