- Part # MPZ1608S102AT
- Category Panel Accessories
- Category RFI/EFI/EMI Noise Filter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPZ1608S102AT
FERRITE BEAD
1K
0.8A
0603
FERRITE CASE STYLE:0603 [1608 METRIC]
IMPEDANCE @ 100MHZ:1KOHM
DC CURRENT RATING:800MA
PRODUCT RANGE:MPZ SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.3OHM
IMPEDANCE TOLERANCE:¦ 25%
AUTOMOTIVE QUALIFICATION ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/05/2019
MPZ1608S102AT
Spécifications
- Part # MPZ1608S102AT
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPZ1608S102AT
FERRITE BEAD
1K
0.8A
0603
IMPEDANCE @ 100MHZ:1KOHM
DC CURRENT RATING:800MA
PRODUCT RANGE:MPZ SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.3OHM
IMPEDANCE TOLERANCE:¦ 25%