- Part # ACM2012H-900-2P-T00
- Category Panel Accessories
- Category RFI/EFI/EMI Noise Filter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ACM2012H9002PT00
FILTER
COMMON MODE
POWER LINE
SMD
RATED CURRENT:300MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:ACM SERIES
IMPEDANCE:90OHM
COMMON MODE FILTER CASE:2MM X 1.2MM X 1.2MM
AUTOMOTIVE QUALIFICATION STANDARD:-
SVHC:NO SVHC (27-JUN-2018)
DC ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/05/2019
ACM2012H-900-2P-T00
Spécifications
- Part # ACM2012H-900-2P-T00
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ACM2012H9002PT00
FILTER
COMMON MODE
POWER LINE
SMD
RATED CURRENT:300MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:ACM SERIES
IMPEDANCE:90OHM