- Part # B72660M0750K072
Description du produit:
B72660M0750K072
(PRICE/EACH)
VARISTOR
TRANSIENT VOLTAGE
200V
4032
VOLTAGE RATING VAC:75V
VOLTAGE RATING V DC:100V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:200V
VARISTOR CASE STYLE:4032
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAK SURGE ROHS COMPL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
B72660M0750K072
Spécifications
- Part # B72660M0750K072
Description du produit:
B72660M0750K072
(PRICE/EACH)
VARISTOR
TRANSIENT VOLTAGE
200V
4032
VOLTAGE RATING VAC:75V
VOLTAGE RATING V DC:100V
PRODUCT RANGE:STANDARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:200V