- Part # B72660M0600S172
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72660M0600S172
SINGLE CHIP
60V
45A
VOLTAGE RATING VAC:60V
VOLTAGE RATING V DC:85V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:-
VARISTOR CASE STYLE:4032
VARISTOR TYPE:MULTILAYER VARISTOR (MLV)
PEAK SURGE CURRENT @ 8/20ΜS:45A
OPERATING ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 24/10/2024
B72660M0600S172
Spécifications
- Part # B72660M0600S172
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72660M0600S172
SINGLE CHIP
60V
45A
VOLTAGE RATING VAC:60V
VOLTAGE RATING V DC:85V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:-
VARISTOR CASE STYLE:4032