- Part # B72520T0400K062
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72520T0400K062
(PRICE/TC)
VARISTOR
1206
56VDC
VOLTAGE RATING VAC:40V
VOLTAGE RATING V DC:56V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:110V
VARISTOR CASE STYLE:1206 [3216 METRIC]
VARISTOR TYPE:MULTILAYER VARISTOR (MLV)
PEAK SURGE CURRENT @ 8/20S:100A
ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
B72520T0400K062
Spécifications
- Part # B72520T0400K062
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72520T0400K062
(PRICE/TC)
VARISTOR
1206
56VDC
VOLTAGE RATING VAC:40V
VOLTAGE RATING V DC:56V
PRODUCT RANGE:-
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:110V