- Part # B72260B0251K001
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72260B0251K001
VARISTOR
METAL OXIDE
650V
BLOCK
VOLTAGE RATING VAC:250V
VOLTAGE RATING V DC:320V
PRODUCT RANGE:B722 HIGHE SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:650V
VARISTOR CASE STYLE:BLOCK
VARISTOR TYPE:METAL OXIDE VARISTOR (MOV)
PEAK SURGE ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
B72260B0251K001
Spécifications
- Part # B72260B0251K001
- Category Machine Parts
- Category Clamp
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
B72260B0251K001
VARISTOR
METAL OXIDE
650V
BLOCK
VOLTAGE RATING VAC:250V
VOLTAGE RATING V DC:320V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:650V