- Part # WH145-25-M2-BR
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
WH14525M2BR
ENCLOSURE
IP67
2 AA BATTERY COMPARTMENT
HANDHELD
25 MM
88 MM
146 MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
WH145-25-M2-BR
Spécifications
- Part # WH145-25-M2-BR
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
WH14525M2BR
ENCLOSURE
IP67
2 AA BATTERY COMPARTMENT
HANDHELD
25 MM
88 MM
146 MM ROHS COMPLIANT: YES