- Part # STLQ015M15R
- Category Integrated Circuits
- Category IC Chip
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STLQ015M15R
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
1.5V
0.15A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:1.5V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:1.5V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:150MA
ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
STLQ015M15R
Spécifications
- Part # STLQ015M15R
- Category Integrated Circuits
- Category IC Chip
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STLQ015M15R
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
1.5V
0.15A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:1.5V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:1.5V
OUTPUT CURRENT:150MA