- Part # STD85N10F7AG
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STD85N10F7AG
(PRICE/TC) MOSFET
AEC-Q101
N-CH
100V
70A
TO-252
TRANSISTOR POLARITY:N CHANNEL
CONTINUOUS DRAIN CURRENT ID:70A
DRAIN SOURCE VOLTAGE VDS:100V
ON RESISTANCE RDS(ON):0.0085OHM
RDS(ON) TEST VOLTAGE VGS:10V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
STD85N10F7AG
Spécifications
- Part # STD85N10F7AG
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STD85N10F7AG
(PRICE/TC) MOSFET
AEC-Q101
N-CH
100V
70A
TO-252
TRANSISTOR POLARITY:N CHANNEL
DRAIN SOURCE VOLTAGE VDS:100V