- Part # STB70NF3LLT4
Description du produit:
STB70NF3LLT4
(PRICE/TR)
MOSFET
N CH
30V
70A
D2PAK
TRANSISTOR POLARITY:N CHANNEL
CONTINUOUS DRAIN CURRENT ID:35A
DRAIN SOURCE VOLTAGE VDS:30V
ON RESISTANCE RDS(ON) :7.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/03/2022
STB70NF3LLT4
Spécifications
- Part # STB70NF3LLT4
Description du produit:
STB70NF3LLT4
(PRICE/TR)
MOSFET
N CH
30V
70A
D2PAK
TRANSISTOR POLARITY:N CHANNEL
DRAIN SOURCE VOLTAGE VDS:30V