- Part # SM15T36CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 0.02 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T36CA
TVS
36V
1500W
SMC
PRODUCT RANGE:TRANSIL SM15T SERIES
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STANDOFF VOLTAGE:30.8V
CLAMPING VOLTAGE MAX:64.3V
DIODE CASE STYLE:DO-214AB (SMC)
NO. OF PINS:2PINS
DIODE MOUNTING:SURFACE MOUNTROHS COMPLI
SM15T36CA
Spécifications
- Part # SM15T36CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 0.02 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T36CA
TVS
36V
1500W
SMC
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STANDOFF VOLTAGE:30.8V
CLAMPING VOLTAGE MAX:64.3V