- Part # LDK220M33R
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
Description du produit:
LDK220M33R
FIXED
3.3V
0.2A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:13.2V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:200MA ROHS COMPLIANT:
LDK220M33R
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # LDK220M33R
- Category Voltage Regulator
Description du produit:
LDK220M33R
FIXED
3.3V
0.2A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:13.2V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V