- Part # LD59015C33R
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD59015C33R
LDO
FIXED
3.3V
0.15A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.3V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
OUTPUT VOLTAGE MIN:-
OUTPUT VOLTAGE MAX:-
POLARITY:POSITIVE OUTPUT
IC MOUNTING:SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
LD59015C33R
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # LD59015C33R
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD59015C33R
LDO
FIXED
3.3V
0.15A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.3V
INPUT VOLTAGE MAX:5.5V