- Part # LD2979M33TR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD2979M33TR
(PRICE/TC)
SOT 23 5L/3.3V 50MA 2% VERY L.
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:50MA
DROPOUT VOLTAGE ROHS COMPLIAN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/07/2021
LD2979M33TR
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # LD2979M33TR
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD2979M33TR
(PRICE/TC)
SOT 23 5L/3.3V 50MA 2% VERY L.
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:50MA