- Part # LD1117D33CTR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD1117D33CTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.95A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
OUTPUT VOLTAGE MIN:-
OUTPUT VOLTAGE MAX:-
POLARITY:POSITIVE OUTPUT
IC MOUNTING:SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
LD1117D33CTR
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # LD1117D33CTR
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LD1117D33CTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.95A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V