- Part # L78L12ACZ
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L78L12ACZ
IC
V REG
12V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V
PRODUCT RANGE:7812 VOLTAGE REGULATORS
OUTPUT CURRENT:100MA
OUTPUT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
L78L12ACZ
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # L78L12ACZ
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L78L12ACZ
IC
V REG
12V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V
OUTPUT CURRENT:100MA