- Part # L78L12ABZ
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.99 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L78L12ABZ
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
12V
TO-92
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V
PRODUCT RANGE:7812 VOLTAGE REGULATORS ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
L78L12ABZ
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # L78L12ABZ
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.99 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L78L12ABZ
LINEAR VOLTAGE REGULATOR
12V
TO-92
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
INPUT VOLTAGE MIN:19V
INPUT VOLTAGE MAX:35V