- Part # L5150GJTR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L5150GJTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
5V
0.15A
-40 TO 150DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:5.6V
INPUT VOLTAGE MAX:40V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:5V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:150MA
DROPOUT ROHS COMPLIA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
L5150GJTR
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # L5150GJTR
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L5150GJTR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
5V
0.15A
-40 TO 150DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:5.6V
INPUT VOLTAGE MAX:40V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:5V
OUTPUT CURRENT:150MA