- Part # L4931ABD33-TR
- Category Integrated Circuits
- Category Logic IC
- Weight 0.02 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L4931ABD33TR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.25A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:20V
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
OUTPUT VOLTAGE MIN:-
OUTPUT VOLTAGE MAX:-
POLARITY:POSITIVE OUTPUT
IC MOUNTING:SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
L4931ABD33-TR
Spécifications
- Part # L4931ABD33-TR
- Category Integrated Circuits
- Category Logic IC
- Weight 0.02 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
L4931ABD33TR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.25A
SOIC-8
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:20V