- Part # ESDALC6V1-5P6
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ESDALC6V15P6
TRANSIL ARRAY UNI ESD SOT-666
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:5V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:6.1V TO 7.2V
PEAK PULSE CURREN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
ESDALC6V1-5P6
Spécifications
- Part # ESDALC6V1-5P6
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ESDALC6V15P6
TRANSIL ARRAY UNI ESD SOT-666
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL