- Part # ZPR10BFK20-06-A10
- Category Machine Parts
- Category Vacuum Cup
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ZPR10BFK2006A10
BASIC VACUUM PAD - BELLOWS TYPE
W/ BUFFER
LATERAL (W/ ONE-TOUCH FITTING) INLET DIRECTION
10MM PAD DIAMETER
FKM
NON-ROTATING BUFFER
20MM BUFFER STROKE
VACUUM INLET: ONE-TOUCH FITTING - 6MM
CONNECTION THREAD: MALE - M10 X 1
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/01/2026
ZPR10BFK20-06-A10
Spécifications
- Part # ZPR10BFK20-06-A10
- Category Machine Parts
- Category Vacuum Cup
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ZPR10BFK2006A10
W/ BUFFER
10MM PAD DIAMETER
FKM
NON-ROTATING BUFFER
20MM BUFFER STROKE