- Part # SRCM-10CLB-A2-F-1-S
- Category Controls & Indicators
- Category Pressure Control
- Weight 10.00 lbs
- Accuracy ±0.25% FS (w/Cal Cert)
- Pressure Range ±1000 Pa
- Output 24 VAC w/ BACnet (4 to 20mA, 0 to 5, 0 to 10 VDC)
- Pressure Pickups/Snubbers One Pressure Pickup
- Face Plate Logo Setra Logo
Informations sur le produit
Description du produit:
SRCM10CLBA2F1S
ROOM CONDITION MONITOR
MODEL SRCM
±1000 PA
24 VAC W/ BACNET (4 TO 20MA
0 TO 5
0 TO 10 VDC)
±0.25% FS (W/CAL CERT)
ONE PRESSURE PICKUP
SETRA LOGO
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/04/2025
SRCM-10CLB-A2-F-1-S
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # SRCM-10CLB-A2-F-1-S
- Category Pressure Control
- Weight 10.00 lbs
- Pressure Range ±1000 Pa
- Face Plate Logo Setra Logo
Informations sur le produit
Description du produit:
SRCM10CLBA2F1S
ROOM CONDITION MONITOR
MODEL SRCM
±1000 PA
24 VAC W/ BACNET (4 TO 20MA
0 TO 5
0 TO 10 VDC)
±0.25% FS (W/CAL CERT)