- Part # LC1G5004LSEA
Description du produit:
LC1G5004LSEA
CONTACTOR
4PST-NO
500V
PANEL
LOAD CURRENT INDUCTIVE:500A
SWITCHING POWER AC3:-
SWITCHING CURRENT AC1:700A ROHS COMPLIANT: YES
LC1G5004LSEA
Spécifications
- Part # LC1G5004LSEA
Description du produit:
LC1G5004LSEA
CONTACTOR
4PST-NO
500V
PANEL
LOAD CURRENT INDUCTIVE:500A
SWITCHING POWER AC3:-