- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/05/2018
G40X47X4A
Spécifications
- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM