- Part # RAC15-15SK
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RAC1515SK
POWER SUPPLY
AC-DC
15V
1A
POWER SUPPLY APPROVALS:ITE & HOUSEHOLD
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:15W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
WIDTH:27.4MM
HEIGHT:23MM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
RAC15-15SK
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # RAC15-15SK
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RAC1515SK
POWER SUPPLY
AC-DC
15V
1A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:15W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
WIDTH:27.4MM