- Part # SLB82X75-DB-H4
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Actuator
- Weight 5.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SLB82X75DBH4
PNEUMATIC SLIDE
VERSATILE THRUSTER
LONG BODY SLIDE
20MM BORE
75MM SLIDE TRAVEL
10 MM SHAFT
CUSHION CONTROLS ON BOTH ENDS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/02/2020
SLB82X75-DB-H4
Spécifications
- Part # SLB82X75-DB-H4
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Actuator
- Weight 5.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SLB82X75DBH4
PNEUMATIC SLIDE
VERSATILE THRUSTER
LONG BODY SLIDE
20MM BORE
75MM SLIDE TRAVEL
10 MM SHAFT