- Part # OD9225-48HBXE
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD922548HBXE
DC FAN
BALL
92MM
5000RPM
48V
0.15A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:92MM
EXTERNAL DEPTH:25.5MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:93.8CFM
NOISE RATING:53DBA
POWER RATING:8.1W
IP RATING:-ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD9225-48HBXE
Spécifications
- Part # OD9225-48HBXE
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD922548HBXE
DC FAN
BALL
92MM
5000RPM
48V
0.15A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:92MM
EXTERNAL DEPTH:25.5MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:93.8CFM
NOISE RATING:53DBA
POWER RATING:8.1W