- Part # OD9225-24LBIP68
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD922524LBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
92MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:92MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:25.1CFM
NOISE RATING:23DBA
POWER RATING:2.4W
IP RATING:IP68 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD9225-24LBIP68
Spécifications
- Part # OD9225-24LBIP68
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD922524LBIP68
AXIAL FAN
BALL BEARING
92MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:92MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:25.1CFM
NOISE RATING:23DBA
POWER RATING:2.4W