- Part # OD8038-24HBXE10A
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD803824HBXE10A
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:132CFM
NOISE RATING:73DB
POWER RATING:60W
CURRENT RATING:2.5AROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD8038-24HBXE10A
Spécifications
- Part # OD8038-24HBXE10A
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD803824HBXE10A
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
24VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:132CFM
NOISE RATING:73DB
POWER RATING:60W