- Part # OD8025-12LLB
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD802512LLB
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:19CFM
NOISE RATING:15DB
POWER RATING:490MW
IP RATING:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
OD8025-12LLB
Spécifications
- Part # OD8025-12LLB
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD802512LLB
AXIAL FAN
BALL BEARING
80MM
12VDC
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:80MM
EXTERNAL DEPTH:25MM