- Part # OD6025-12MB
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD602512MB
AXIAL FAN
15.12CFM
24DB
12V
60X25MM
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:60MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:15.12CFM
NOISE RATING:24DBA
POWER RATING:1.2W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD6025-12MB
Spécifications
- Part # OD6025-12MB
- Category Panel Accessories
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD602512MB
AXIAL FAN
15.12CFM
24DB
12V
60X25MM
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:60MM
EXTERNAL DEPTH:25MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:15.12CFM
NOISE RATING:24DBA