- Part # OD254AP-12HBIP68
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 4.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD254AP12HBIP68
DC AXIAL FAN
BALL
830CFM
5.4A
12V
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:830CFM
NOISE RATING:62.1DBA
POWER RATING:65W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD254AP-12HBIP68
Spécifications
- Part # OD254AP-12HBIP68
- Category Panel Accessories
- Weight 4.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD254AP12HBIP68
DC AXIAL FAN
BALL
830CFM
5.4A
12V
SUPPLY VOLTAGE VDC:12V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:254MM
EXTERNAL DEPTH:89MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:830CFM
NOISE RATING:62.1DBA