- Part # OD172AP-24HB
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 2.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD172AP24HB
DC FAN
172MM
230CFM
24V
3250RPM
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:172MM
EXTERNAL DEPTH:51MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:230CFM
NOISE RATING:52.7DBA
POWER RATING:24W
IP RATING:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD172AP-24HB
Spécifications
- Part # OD172AP-24HB
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 2.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD172AP24HB
DC FAN
172MM
230CFM
24V
3250RPM
SUPPLY VOLTAGE VDC:24V
FAN FRAME TYPE:CIRCULAR
FAN FRAME SIZE:172MM
EXTERNAL DEPTH:51MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:230CFM
NOISE RATING:52.7DBA
POWER RATING:24W