- Part # OD1238-48HHBVXE10A
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD123848HHBVXE10A
DC FAN
BALL
120MM
5475RPM
48V
1.15A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:258.8CFM
NOISE RATING:62.3DBA
POWER RATING:56.4W ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2024
OD1238-48HHBVXE10A
Spécifications
- Part # OD1238-48HHBVXE10A
- Category HVAC
- Category Fan/Ventilation
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
OD123848HHBVXE10A
DC FAN
BALL
120MM
5475RPM
48V
1.15A
SUPPLY VOLTAGE VDC:48V
FAN FRAME TYPE:SQUARE
FAN FRAME SIZE:120MM
EXTERNAL DEPTH:38MM
BEARING TYPE:BALL BEARING
AIR FLOW - CFM:258.8CFM
NOISE RATING:62.3DBA