- Part # MRI50-A-R8-TTL-256-Z-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MRI50AR8TTL256ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 8MM TTYL LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 26/03/2015
MRI50-A-R8-TTL-256-Z-V1-10M-A
Spécifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MRI50AR8TTL256ZV110MA