- Part # G3VM-401D
- Category Components
- Category Relay PC Board Mount
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G3VM401D
SSR
MOSFET
400V
100MA
LOAD VOLTAGE MAX:400VAC
LOAD CURRENT:100MA
ON STATE RESISTANCE MAX:35OHM
CONTACT CONFIGURATION:SPST-NO
ISOLATION VOLTAGE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 03/07/2024
G3VM-401D
Spécifications
- Part # G3VM-401D
- Category Components
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G3VM401D
SSR
MOSFET
400V
100MA
LOAD VOLTAGE MAX:400VAC
LOAD CURRENT:100MA
ON STATE RESISTANCE MAX:35OHM