- Part # PX26-015GV
- Category Sensors & Switches
- Category Pressure Sensor/Transducer
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PX26015GV
PRESSURE SENSOR
WET/WET
GAUGE
0 PSI TO 15 PSI
1 %
5 MM TUBE
RATIOMETRIC 10 MV/V
PINS
-40 DEGC TO 85 DEGC (-40 DEGF TO 185 DEGF)
BOARD MOUNT
PX26 SERIES
EACH
WET/WET DIFFERENTIAL BOARD MOUNTED PRESSURE SENSORS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/01/2026
PX26-015GV
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # PX26-015GV
- Category Sensors & Switches
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PX26015GV
PRESSURE SENSOR
WET/WET
GAUGE
0 PSI TO 15 PSI
1 %
5 MM TUBE