- Part # LVK24R030DER
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LVK24R030DER
(PRICE/TR) RESISTOR
CUR SENSE
0.03 OHM
1W
0.5%
RESISTANCE:0.03OHM
PRODUCT RANGE:LVK SERIES
RESISTOR CASE / PACKAGE:2412 [6032 METRIC]
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TECHNOLOGY:METAL FILM
PRODUCT LENGTH:6MM ROHS COMPLIANT:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 14/11/2024
LVK24R030DER
Spécifications
- Part # LVK24R030DER
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
LVK24R030DER
(PRICE/TR) RESISTOR
CUR SENSE
0.03 OHM
1W
0.5%
RESISTANCE:0.03OHM
PRODUCT RANGE:LVK SERIES
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TECHNOLOGY:METAL FILM