- Part # HS156R8J
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HS156R8J
RES
6R8
15W
SOLDER
WIREWOUND
RESISTANCE:6.8OHM
PRODUCT RANGE:HS SERIES
POWER RATING:15W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
VOLTAGE RATING:265V
RESISTOR TECHNOLOGY:WIREWOUND
TEMPERATURE COEFFICIENT:± 100PPM/°C
PRODUCT LENGTH:19.9MMROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 04/12/2025
HS156R8J
Spécifications
- Part # HS156R8J
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HS156R8J
RES
6R8
15W
SOLDER
WIREWOUND
RESISTANCE:6.8OHM
PRODUCT RANGE:HS SERIES
POWER RATING:15W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
VOLTAGE RATING:265V