- Part # PTVS8V5P1UP
Description du produit:
PTVS8V5P1UP
DIODE
TVS
UNIDIR
8V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:8.5V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:9.44V TO 10.4V
CLAMPI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/02/2014
PTVS8V5P1UP
Spécifications
- Part # PTVS8V5P1UP
Description du produit:
PTVS8V5P1UP
DIODE
TVS
UNIDIR
8V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL