- Part # PTVS40VP1UP
Description du produit:
PTVS40VP1UP
DIODE
TVS
UNI
40V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:40V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:44.4V TO 49.1V
CLAMPING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/02/2014
PTVS40VP1UP
Spécifications
- Part # PTVS40VP1UP
Description du produit:
PTVS40VP1UP
DIODE
TVS
UNI
40V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL