- Part # PTVS12VP1UP 115.
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PTVS12VP1UP115
PRODUCT RANGE:-
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:12V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:19.9V
DIODE CASE STYLE:SOD-128
NO. OF PINS:2PINS
BREAKDOWN VOLTAGE MIN:13.3V
BREAKDOWN VOLTAGE MAX:14.7V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/05/2019
PTVS12VP1UP 115.
Spécifications
- Part # PTVS12VP1UP 115.
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PTVS12VP1UP115
PRODUCT RANGE:-
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:19.9V
DIODE CASE STYLE:SOD-128
NO. OF PINS:2PINS
BREAKDOWN VOLTAGE MIN:13.3V
BREAKDOWN VOLTAGE MAX:14.7V