- Part # PESD12VS1ULD
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PESD12VS1ULD
DIODE
ESD
UNIDIRECTIONAL
12V
150W
SOD882D
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:35V
DIODE CASE STYLE:SOD-882D
NO. OF PINS:2PINS
OPERATING VOLTAGE:-
POWER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/11/2016
PESD12VS1ULD
Spécifications
- Part # PESD12VS1ULD
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PESD12VS1ULD
DIODE
ESD
UNIDIRECTIONAL
12V
150W
SOD882D
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:35V